Kompleksowe rozwiązania ze świata e‑commerce

Skuteczna sprzedaż to nasz uzgodniony standard. Polską i europejską branżę e-commerce znamy od A do Z.

W i-Terra zajmujemy się każdym zagadnieniem powiązanym ze skuteczną sprzedażą. Tworzymy od kilkunastu lat zgrany zespół doświadczonych osób wspólnie zainteresowanych nowinkami z dziedziny e-commerce i technologii. W ostatnich latach udało nam się zrealizować projekty obejmujące swoim zasięgiem teren całej Polski, a do grona naszych klientów dołączyły najbardziej rozpoznawalne światowe marki. Zobacz sam co robimy i dlaczego warto z nami współpracować.

Kompetencje w obsłudze e-commerce

Zgrany i doświadczony zespół specjalistów IT

Obsługujemy i rozwijamy duże platformy e-commerce naszych klientów. Na co dzień zmagamy się z zagadnieniami nowoczesnego handlu i wymogami nowoczesnego konsumenta. Dlatego prowadzenie wielkoskalowych sklepów e-commerce znamy od podstaw.

Finansowanie, obsługa księgowa

Znamy się na finansach

Prowadzenie firmy i obsługa księgowości może przytłoczyć każdego, dlatego oferujemy wsparcie finansowe dla projektów ze sfery IT oraz obsługę księgową na najwyższym poziomie.

Dedykowane callcenter

Pełen outsourcing kontaktu z klientem

Kontakt z klientem, pozyskiwanie leadów czy obsługa posprzedażowa – to tylko niektóre zadania, jakie łatwiej i wydajniej jest outsourcingować dedykowanym zespołom callcenter. Wspieramy wszystkie te procesy i w pełni przejmujemy kontakt z klientem, abyś mógł się zająć prowadzeniem własnej firmy.

Pełna obsługa logistyczna

Każde zlecenie wysyłamy w 24 godziny

Posiadamy nowoczesne centrum logistyczne w centrum Polski, z możliwością szybkiego dopasowania potoku logistycznego, w zależności od potrzeb danego kanału sprzedaży.